Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir?

Ameliyatsız Burun Estetiği Nedir?

Son güncelleme: 7 Mart 2015 10:54

Mynet haber bugün 0 defa, bu haber 0

kez okundu

Bu yöntemle ameliyatla elde edeceğiniz faydaların yanında, hissedilen acının yok denilecek kadar azaltılması, daha erken sonuçlar ve hızlı iyileşme süreci gibi ekstra faydaları ameliyatsız elde edilebilirsiniz.

Burun estetiği ameliyatsız nasıl yapılır?

Ameliyatsız burun estetiğinde amaç buruna şekil vermek, kontur uygulaması yapmaktır. Bu operasyonda BOTOKS kozmetiği, hyaluronik asit dolgularının kullanımı yaygındır. Ameliyatlı prosedürün yanı sıra burun yapısı uygunsa bu dolgu maddeleri istediğiniz sonuçlara oldukça erken ulaşmanızı sağlar, iyileşme süresini minimuma indirger ve burundaki küçük oransızlıkları düzeltip, genel görünüşünüzü değiştirmekte çarpıcı sonuçlar verir.

15 dakikada burun estetiği

Burun estetiği artık eskisinden çok daha hızlı ve kolay gerçekleştirebiliyor. Yeni 15 dakikada burun estetiği ameliyatsız bir şekilde konturlanmış, şekillendirilmiş burun sağlayarak görünüşünüzü tümden değiştirip, özgüveninizi yükseltebilir.

15 dakikada ameliyatsız burun estetiğinde hastalara Botoks, hyaluronik asit dolgu tedavilerinden biri cerrahın seçimine göre uygulanacaktır. Bu yüze yapılan enjeksiyonlar eskiden sadece göz kenarı (kazayağı) kırışıklarının azaltılmasında kullanılmaktayken artık burun tümsekleri ve çıkıntıları gibi orantısızlıklarda da kullanılmaya başlanmıştır.

15 dakikada estetik diğer yöntemlere kıyasla acısız ve kısa bir ziyarette tamamlanabilir. Tedavi sırasında cerrah istenilen bölgeye yüz dolgu maddesini enjekte edecek ve anormalliğin gizlenmesini sağlayacaktır. Bu prosedür sonrası burnunuzun büyümesinden korkuyorsanız endişe etmeyin, bu tedavi basitçe burnu yumuşatır böylece burun düz çizgi olarak görünür.

Ameliyatsız burun estetiği, maddi olarak uygun bir şekilde bıçak altına yatmadan daha hoş bir görüntüye sahip olmak istiyorsanız size tam olarak uygun bir yöntem.

Ameliyatsız burun estetiği için uygun adaylar

Bu prosedür için adaylar burundaki tümsek ve çıkıntılar gibi küçük çaplı kozmetik kusurları düzeltmek isteyenler uygundur. Ancak ne yazık ki büyük çaplı burun sakatlıklarına sahip veya burnunuzu küçültmek istiyorsanız 15 dakikada ameliyatsız burun estetiği için uygun aday değilsinizdir. Bu tip hastalar için cerrahi müdahale gereklidir.

Ameliyatsız burun estetiği acısız mıdır?

Evet, aslında ameliyatsız burun estetiğinin popüler olmasının nedeni acısız olmasıdır. Bazı hastalar küçük rahatsızlıklar yaşayabilse de bu prosedürle alakalı belirgin bir acı yoktur. Hastalar çoğunlukla randevudan sonra normal hayat rutinlerine dönerler ve başka yöntemlere kıyasla sonuçları çok daha erken görmeye başlarlar.

Sevgiyle kalınız,

Dr. Güncel Öztürk

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

www.burunestetiksanati.com

instagram: guncelozturk

facebook: guncelestetik

Bir cevap bırakın